Şeffaf Boya Koruma Filmleri

Ultra parlak ppf şeffaf koruma filmlerimiz ile aracınızda 10 yıla varan koruma sağlar. Seramik etkisi sayesinde hidrofobiktir ve kirlenmeyi geciktirir.

Günümüzün otomotiv boya koruması bir arabanın boyalı yüzeylerinin üst kaplamasına uygulanan yüksek kaliteli bir poliüretan filme dönüşmüştür. Araba boyası koruma filmi, çeşitli kalınlık seviyelerinde , mat veya ultra parlak olarak bulunabilir. Bizim tercih ettiğimiz ürünler %100 poliüretan ve kendi kendini yenileme özelliğine sahip filmlerdir. Bu filmler uzun yıllar solma yapmaz ve aracınız üzerinde sorunsuz koruma sağlar.

Faydaları:

Poliüretan şeffaf film, asidik kirleticiler ve korozyona karşı oldukça dirençlidir ve böcek sıçramasına, kuş pisliklerine, mineral birikintilerine, asit yağmuruna ve daha fazlasına karşı koruma sağlar. Ayrıca güneşe veya UV ışığına aşırı maruz kalma nedeniyle oksitlenmeyi azaltmaya yardımcı olur.

PPF’nin üst tabakası, gerildiğinde veya uygulandığında malzemenin doğal şeklini korumasına yardımcı olan elastomerik bir polimer maddeden oluşur. Bu özellik, hafif çizikler oluştuğunda PPF’nin “kendi kendini iyileştirmesine” izin verir. Ayrıca boya yüzeyindeki hare ve portakal kabuğu görüntüsünü en aza indirir.

Bugünün modern otomotiv boya koruma filminin başlangıçta Vietnam Savaşı’na kadar uzanan askeri uygulamalar için geliştirilmiştir.1960’larda ABD Savunma Bakanlığı, helikopter rotor kanatları ve diğer hassas askeri teçhizatın enkaz veya uçan şarapnel nedeniyle hasar görmesiyle ilgili sorunlar yaşıyordu. Bu sebepten şeffaf ve hafif bir koruyucu katman geliştirmek için çalışmalara başlandı.

Günümüzde ise en popüler araç boya koruma ürünleri arasına girmiştir.

Clearshield Pro® HYDRO Boya Koruma Filmi

Ultra parlak ppf şeffaf koruma filmlerimiz ile aracınızda 10 yıla varan koruma sağlar. Seramik etkisi sayesinde hidrofobiktir ve kirlenmeyi geciktirir.

Clearshield Pro® HYDRO Boya Koruma | Solar Gard’nın sizler için geliştirdiği en yeni boya koruma filmidir. Endüstri lideri StainX ™ son kat teknolojisi ile, yeni görünümlü bir arabada daha fazla zaman geçirebilir ve temizlik için daha az zaman harcayabilirsiniz.

StainX Sonkat Teknolojisi

Clearshield Pro® HYDRO ile tanışın!

Clearshield Pro® HYDRO’yu solmayan, görünmez bir kaplama olarak düşünün, kullanım süresi uzadıkça daha iyi bir görünüm sağlar. Clearshield Pro gibi, sektördeki en iyi çizilmeye dayanım direncine sahiptir.

Ancak tescilli StainX teknolojimizin sağladığı avantajla, her yağmur duş altında araba yıkamaya dönüşür ve yolculuğunuz boyunca aracınızın HYDRO’nun montajının yapıldığı ilk gün kadar iyi görünmesini sağlar.

İz bırakmayan leke direnci için teknoloji ile geliştirilmiş StainX son katmana güvenin. Hidrofobik, çapraz bağlanmış tasarımı derhal toparlanır ve her türlü kirin aracınızdan uzak tutarak su ve çamurun yüzeyde kalmasını önler.

Özellikleri ve Faydaları

StainX Sonkat Teknolojisi

Aracınızın temiz boyasını görünmez bir şekilde su, lekeler, böcek çarpması ve su birikintileri nedeniyle oluşan hasarlardan ve izlerden korur.

Kendinden Yenilenme

Gelişmiş polimer teknolojisi küçük aşınmaların yüzeyden kaybolmasına yardımcı olur.

Garanti (10 Yıl)

Lekelenme, sararma, yanma, çatlama, soyulma ve kalıplanmaya karşı endüstri lideri bir koruma sağlar.

Zaman Tasarrufu

Aracınızı, ürün lekelerine dayanıklı teknolojisiyle daha az yıkayın, daha az masraf edin ve çevreye olan sorumluluğunuzu yerine getirin.

Lüks ve Yeni Görünüm

Parlak ve mumlu bir görünüm elde edin!

Clearshield® Pro Boya Koruma Filmi

Ultra parlak ppf şeffaf koruma filmlerimiz ile aracınızda 10 yıla varan koruma sağlar. Seramik etkisi sayesinde hidrofobiktir ve kirlenmeyi geciktirir.

Clearshield Boya Koruma | Solar Gard Clearshield® , otomotiv boya yüzeyi korumada en ileri düzey yöntemi sunar. Neredeyse ayırt edilemeyen bu koruyucu üretan film mucur, moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Clearshield kaput, aynalar ve çamurluklar gibi zedelenmeye en çok meyilli olan yüzeylere eldiven gibi oturur; diğer koruma ürünleri gibi delik açmaya veya özel tutturaçlara gerek duymaz. Böylece siz Clearhield’in orada olduğunun farkına bile varmazken, o aracınızı pahalıya mal olan sıyrık ve çiziklere karşı korumak için sürekli olarak yoğun çalışma içerisindedir. En iyisi de Clearshield’in 5 yıllık garantisinin olması ve özel bir bakım gerektirmemesidir; her zaman yaptığınız gibi temizlemeniz, yıkamanız ve waxlamanız yeterlidir.

Sektörde Öncü Boya Koruma Filmi Clearshield® Pro

Ultra parlak ppf şeffaf koruma filmlerimiz ile aracınızda 10 yıla varan koruma sağlar. Seramik etkisi sayesinde hidrofobiktir ve kirlenmeyi geciktirir.

Clearshield® Pro’nun enfüze üst katmanı, aracınız için o uzun ömürlü koruma sağlar. Neredeyse görünmez olan filmimiz aracınızın boyalı yüzeylerine uygulanır. Aracınızı moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı korur. Clearshield®, boya yüzeylerini korumak için kullanılan diğer tüm yöntemlerden farklıdır!

Sıkça Sorulan Sorular

Ultra parlak ppf şeffaf koruma filmlerimiz ile aracınızda 10 yıla varan koruma sağlar. Seramik etkisi sayesinde hidrofobiktir ve kirlenmeyi geciktirir.

Clearshield gerçekten taş parçalarının arabamın önünü çizmesini önler mi?

Evet. Yapımında kullanılan malzeme, aslen pervaneli uçakların ve rotor kanatlarının ön kenarlarını taş sıyrıklarından korumak için tasarlanmıştır. Aracınızın boyasını korumak, neredeyse ses hızında hareket eden pervaneli uçağı korumaktan çok daha kolay bir iştir.

Clearshield’in bittiği çizgiyi görebilir miyim?

Filmin bittiği yerde hafiften görünen bir çizgi vardır; ancak bu çizgiye üç alternatif vardır: Kaput koruma kalkanı, kaput kılıfı veya taş parçaları. Bunların hepsi boya koruma filminden daha görünürdür.

Film uygulandıktan sonra arabanın üzerinde olduğunun fark edilmesi ne kadar zordur?

Bu madde %99.5 oranında şeffaftır. Düz beyaz renkten daha oyu olan hiçbir renk üzerinde filmi göremezsiniz. Düz beyaz renkte olan bir arabada film renginin %0.5’ini görebilirsiniz; ancak kısa bir mesafede “görünmezdir”.

Ne kadar kalır? Ne zaman değiştirmem gerekir?

Ürünümüz 5 yıl garantilidir.

Clearshield nasıl monte edilir?

ComputerCut® makinemizi, plastiği arabanızın çeşitli kısımlarına uyacak şekilde tasarlayarak keser. Bu parçalar daha sonra cam filmine oldukça benzer bir şekilde aracınıza monte edilir. Clearshield parçaları ve boyalı yüzey daha sonra bir solüsyonla ıslatılır ve film tam olarak olması gereken konuma götürülür. Daha sonra fazla gelen solüsyon çekilir; film kurudukça arabanıza yapışır.

Arabamın film altında kalan yerlerdeki boyası, diğer yerlerindeki boyadan farklı şekilde mi solar?

Hayır. Bu madde, plastiğin güneşin UV ışınlarına reaksiyon göstermesini engelleyen bir inhibitör içerir; fakat bu, UV ışınlarının plastiği geçerek boyanıza ulaşmasını engellemez.

Clearshield çıkarılabilir mi?

Evet. Kolayca çıkarılabilir ve boyaya zarar vermez. Filmi çıkarmak için bir ısı tabancası veya saç kurutma makinesi kullanarak aracınızın üzerindeki Clearshield’i yaklaşık 150° ısıtmanız gerekir. Bir köşeden başlayınız ve filmi parmağınızla yavaşça kaldırınız. Filmin ele gelecek kadar bir kısmını araçtan ayırdığınızca ısı kaynağının hemen arkasından filmi yavaşça çekiniz. Film boyadan kolayca ayrılacaktır ve geride iz bırakmayacaktır.

× Whatsapp

Available Appointments on June 13, 2024

  7:50 am – 8:20 am1 space available
  8:20 am – 8:50 am1 space available
  8:50 am – 9:20 am1 space available
  9:20 am – 9:50 am1 space available
  9:50 am – 10:20 am1 space available
  10:20 am – 10:50 am1 space available
  10:50 am – 11:20 am1 space available
  11:20 am – 11:50 am1 space available
  11:50 am – 12:20 pm1 space available
  12:20 pm – 12:50 pm1 space available
  12:50 pm – 1:20 pm1 space available