Cam Filmi

En üst kalite IR cam filmlerimiz 7 yıl garantilidir. Güneş ışınlarını %5 ile %70 oranın da geçirgenliği azaltır aynı zaman da geceleri net görüş sağlar.

Camları renklendirme, iç mekan görünürlüğünü azaltma ve arabalar, kamyonetler, kamyonlar, karavanlar, karavanlar, otobüsler, tekneler ve hem konut hem de ticari binalarda ısı ve güneş ışığı hasarını azaltmanın harika bir yoludur.

Bununla birlikte, kullanılabilecek birden fazla pencere tonu filmi türü vardır ve farklı türlerin çeşitli yararları ve kısıtlamaları vardır.

1) Boyalı Cam filmleri

Bizim uygulama için tercih etmediğimiz ve sağlık açısından sakıncalı en uygun fiyatlı cam filmi seçimidir. Çok daha fazla solma eğilimindedir ve bu nedenle kısa bir süre sonra değiştirilmesi gerekecektir. Bu film, yapışkan filme uygulanan boya katmanları ile daha koyu bir renk oluşturarak yapılır. Aracın veya binanın dışından opak görünür. Boya parçacıkları bir kısmını yansıtırken bir miktar ışığın ve bir miktar ısının içeriye girmesini durduracaktır, ancak diğer filmlerin yapabildiği kadar ısının girmesini engellemez.

2) Metalize cam filmleri

Metalize cam renklendirme filmi, güneş ışığını pencereden uzağa yansıtmak için küçük metalik parçacıklar kullanır ve ışık kırılımı boyalı cam filmlerinden çok daha fazladır. Aynı zamanda boyalı filme göre çizilmeye karşı daha dayanıklıdır ve zamanla solmaya daha az eğilimlidir. Filmdeki metal parçacıklar ayrıca pencerenin gücünü artırarak camın kırılma olasılığını azaltır. Dışarıdan, metalize cam filmi olan bir pencere parlak görünür. Boyalı cam filminden daha pahalı olmasına rağmen, dayanıklılığı ve ısı yansıtma özellikleri fiyat / performans olarak öne çıkarır

3) Nano Seramik Cam filmleri

Kızılötesi radyasyonu% 50’ye varan oran da , ultraviyole radyasyonun% 99’una kadarını bloke ederek camdan cilt hasarı olasılığını azaltır. Bu renk filmi, ışık ve ısı kırılımını azaltmak için en iyilerden biridi ve böylece döşemenin solmasını azaltır. Bu film, hem gündüz hem de gece koşullarında iyi sürüş görüşü sağlamada mükemmeldir. Daha pahalı bir film olmasına rağmen, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür, çizilmeye karşı dirençlidir, solmaya karşı dirençlidir, oldukça etkilidir ve pencereleri güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bütçeniz buna kadar uzayacaksa mükemmel bir seçim.

Solar Gard Cam Filmleri & Şeffaf Boya Koruma Filmleri
- Yetkili Bayi -

Solar Gard Grubu

Solar Gard, iki ana alanda küresel teknoloji lideridir: İleri düzey metal dönüştürme ve ileri düzey materyaller ve kaplamalar ile çekme tel ürünleri ve uygulamaları. Solar Gard (Euronext Brussels: BEKB), merkezi Belçika’da bulunan küresel bir şirkettir ve dünya çapında 23.000 çalışanı bulunmaktadır. 120 ülkede müşterilerine hizmet sunan Solar Gard, tüm faaliyetlerinde sürdürülebilir karlı büyüme sağlar ve yıllık toplam 4 milyar dolarlık satışı vardır.

Solar Gard

Solar Gard koruyan, tasarruf ettiren ve yenileyen ürünleriyle yaşamları olumlu yönde etkiler. Merkezi San Diego, California’da olan Solar Gard, sektörün en iyi mimari ve otomotiv cam filmlerini, fotovoltaiklerini ve isteğe özel kaplamalarını üretir. Saint-Gobain Performance Plastics’in bir birimi, Saint-Gobain’in bağlı ortaklığı, yaşam alanı ve inşaat piyasalarında dünya lideri olan Solar Gard’ın solar kontrollü mimari cam filmleri, karbon negatiftir ve küresel sera gazı emisyonlarını azaltır. Solar Gard ürünleri Solar Gard®, Panorama®, Quantum® ve Solar Gard Armorcoat® markaları altında 90’dan fazla ülkede satılmaktadır.

Solar Gard Hakkında

 • Solar Gard otomobillere, konutlara ve ofislere yönelik solar ve güvenlik amaçlı cam filmi ürünlerinin geliştirilmesinde, üretiminde ve dağıtımında dünya lideridir.
 • Solar Gard; Panorama® ve Solar Gard® gibi ileri düzey cam filmi markalarının ana tedarikçisidir.
 • Panorama cam filmi, Solar Gard tarafından geliştirilen solar koruma ve güvenlik çözümleri konusunda çok sayıda seçenek arasında yer alır.
 • Solar Gard, dünya çapında 60’tan fazla ülkede 18 dağıtım merkezine ve birkaç bin profesyonel montajcıdan oluşan bir ağa sahiptir.
 • Solar Gard ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir; bir üretim kuruluşunda yüksek kalitede bir yönetim sisteminin uygulanmasıyla ilişkili standartlara sahiptir.
 • Başlıca montaj alanları: Dünya çapında evler, okullar, oteller, havalimanları, kamu binaları ve otomobiller, Solar Gard’ın cam filmini taşımaktadır.

Saint-Gobain

64 ülkede bulunan ve yaklaşık 190.000 çalışanı olan Saint-Gobain, dünyanın en büyük 100 şirketinden biridir. Yaşam alanı konusunda bir dünya lideri olan Saint-Gobain, bina materyalleri tasarlar, üretir ve dağıtır; büyüme, enerji tasarrufu ve çevresel koruma hususundaki güçlükleri karşılamak için yenilikçi çözümler üretir. Daha fazla bilgi için www.saint-gobain.com web sayfasını ziyaret ediniz.

Saint-Gobain Performance Plastics

Saint-Gobain Performance Plastics, yüksek performanslı plastikte dünya lideridir; Saint-Gobain Performance Plastics’in merkezi Aurora, Ohio’dadır (ABD). Şirketin 16 ülkede 4.500 çalışanı vardır. Sunduğu ürünler arasında filmler, köpükler, kaplamalı kumaşlar, mil yatakları, contalar ve sıvı sistemleri yer alır. Daha fazla bilgi için www.plastics.saint-gobain.com web sayfasını ziyaret ediniz.

NFRC Sertifikalı Ürünler

Solar Gard solar filmlerinin birçoğu Milli Fenestrasyon Değerlendirme Kurulu (NFRC) tarafından geliştirilen Ürün Sertifikasyon Programını geçmiştir. NFRC pencere, kapı, çatı pencereleri ve ek ürünlerinin (cam filmi gibi) enerji performanslarını bağımsız olarak derecelendiren ve etiketleyen, tek tip bir yönetimi olan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

NFRC Sertifikasyonu sizin için neden önemlidir?

Saygın bir üçüncü taraf tarafından bağımsız bir şekilde onaylanmış olan bir ürünü satın alırken daha rahat olursunuz. Ürünün reklam ürünü olacağından emin olabilirsiniz. Bu sertifikasyon filmleri yan yana karşılaştırmanızı sağlar.

NFRC derecelendirmesi şunlar tarafından kullanılır:

Mimarlar, inşaatçılar, yasa koruyucular, müteahhitler ve ev sahipleri böylelikle onlar ürünleri karşılaştırabilir ve bilinçli ürün seçimi yapabilirler.

Bina yetkilileri, devlet çalışanları ve yasa koyucular ve diğerleri böylelikle onlar ürünlerin yerel yasalara uygun olup olmadığına karar verebilirler.

Hükümet ve enerji verimliliği programları böylece onlar performans gereksinimlerini ve standartlarını oluşturubalirler.

Üreticiler böylelikle onlar ürünleri karşılaştırmak için adil bir ortama ve yeni tasarımların ve teknolojinin yararlarını gösteren doğru bir yönteme sahip olurlar.

NFRC tarafından sertifikalandırılan Solar Gard Filmleri:

Güneş Işığı Kontrol Filmleri: Silver Ag 25 Low-E, Silver 50, Silver 35, Silver 20, Bronze/Silver 20, Bronze/Silver 15, Bronze/Silver/Bronze 10, Grey/Silver 20, Grey/Silver 15, Grey/Silver/Grey 10, Quantum/Silver/Quantum 20, Quantum/Silver/Quantum 10, Sentinel™ Silver 35 OSW (interior and exterior), Sentinel™ Silver 20 OSW (interior and exterior), Sentinel™ 4 Mil Clear (exterior), TrueVue™ 40, TrueVue™ 30, TrueVue™ 15, TrueVue™ 5

Güvenlik Filmleri: 4 Mil Silver 20, 8 Mil Silver 20, 8 Mil Silver 35, 10 Mil Silver 20

Garanti

Solar Gard, sektör lideri garanti şartları sunar ve talepleriniz, müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından hızlıca işleme alınır.

Renk Stabilitesi

Solar Gard, kullanım ömrü boyunca renk stabilitesi sağlayan istisnai kalitelere sahip filmler sunar.

Berraklık

Berraklığın korunması, estetik açısından olduğu kadar güvenlik açısından da önemlidir. Kötü kaliteli bir metalik film, buğulanabilir, görüşü bozabilir ve parlamayı arttırabilir.

Üstün Yapışkanlar

Solar Gard’ın mükemmel yapışkanları, filmden en iyi performansın elde edilmesini sağlar. Kötü kaliteli yapışkanlar, ürünün yüzeye kötü tutunmasına ve sonuçta filmde bozulmalara neden olabilir.

Kalite ve Performans Testi

Solar Gard kalite güvencesi, bir ürünün her bir rulosunun, kusursuz görünüm için tutarlı bir renge sahip olacağı anlamına gelir. Solar Gard, ürünlerini, çeşitli koşullar altında beklendiği gibi performans sergilemesini sağlamak için zorlu performans testleri gerçekleştirir.

Solar Gard Hakkında

Solar Gard ürünleri, en çok önem verdiklerinizi; ailenizi, evinizi, işinizi ve arabanızı korur. Solar Gard koruyan, tasarruf ettiren ve yenileyen ürünleriyle yaşamları olumlu yönde etkiler. Solar Gard otomobillere, konutlara ve ofislere yönelik solar ve güvenlik amaçlı cam filmi ürünlerinin geliştirilmesinde, üretiminde ve dağıtımında dünya lideridir. Merkezi San Diego, California’da olan Solar Gard, sektörün en iyi mimari ve otomotiv cam filmlerini, fotovoltaiklerini ve isteğe özel kaplamalarını üretir. Saint-Gobain Performance Plastics’in bir birimi, Saint-Gobain’in bağlı ortaklığı, yaşam alanı ve inşaat piyasalarında dünya lideri olan Solar Gard’ın solar kontrollü mimari cam filmleri, karbon negatiftir ve küresel sera gazı emisyonlarını azaltır. Solar Gard ürünleri Solar Gard®, Panorama®, Quantum® ve Solar Gard Armorcoat® markaları altında 90’dan fazla ülkede satılmaktadır.

OTOMOBİL CAM FİLMLERİ

Nano Ceramic Serisi

Nano-Ceramic Serisi | İleri nano-teknoloji ile üretilen Solar Gard Nano-Ceramic serisi, sürüş deneyimini ve konforu en üst düzeye çıkarma konusunda sınıfında tektir. Gelişmiş nano seramik teknolojisi, cep telefonu, lastik basınç sensörü ve radyo dalgaları için sinyal dostu bir yapıda olup daha serin ve daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

High Performance Serisi

High Performance Serisi filmler yüksek ısı enerjisinin geri yansıtılması için metalize imalat teknolojisini kullanır. High Performance film serileri, Non-Reflective film serilerin tüm performans özelliklerine ilave olarak en yüksek seviyede ısı kontrol özelliğini sunar.

LX Otomobil Cam Filmi Serisi

LX Serisi | Solar Gard LX70 güneşin doğal ışığının araç içine girişine izin verirken güneşin yüksek ısı enerjisini geri yansıtarak aracınızdaki yaşam kalitenizin artmasını sağlar. LX70 nerdeyse görünmez bir yapıya sahip olup aracın iç ısınının daha serin ve konforlu bir hale gelmesini ve iç mekanın korunmasını sağlar.

Özellikleri ve Faydaları:

 • Çok katmanlı imalat teknolojisi ile imal edilmektedir,
 • Kızıl ötesi ışınlara karşı yüksek ısı geri yansıtma özelliği ile araç içi ısısının 22°C’ye kadar düşürülmesine yardımcı olur,
 • Neredeyse belli olmayan yapısı ile aracın orijinal görünümünü değiştirmez,
 • UVA ve UVB ışınlarına karşı %99’un üzerinde koruma sağlar,
 • Solmaya ve renk değişimine karşı garantilidir,
 • Sınırlı ömür boyu garantiye sahiptir.

WSP3 Plus Ön Cam Koruma Filmi

Windshield Serisi | Seçiminiz gayet açık! Yenilikçi Solar Gard® WSP3 PLUS ön cam koruma filmimiz aracınızı en önemli yerde, yani ön camınızda korur.

Ön camda oluşabilecek çatlaklar ve cam parçacıklar tehlikeli ve pahalı sonuçlar yaratabilir. Artık müşterilerinize Solar Gard’ın yüksek performanslı ön cam koruma filmi olan WSP3 Plus‘ı sunabilirsiniz. Gerçek şu ki, ön camın zarar görmesinden mümkün olduğunca kaçınılmalıdır. Çünkü, sürüşün daha güvenli hale getirilmesi gereklidir. Aynı zamanda çatlayan yada optik görüşü bozulan camların değişimi maliyetlidir. Katmanlı koruma teknolojisi ile üretilen WSP3 Plus ‘ın üst dış katmanı deforme olduğunda soyup atın! Alt katmanlar camınızı korumaya devam edecektir.

Özellikleri ve Faydaları:

 • Çizilmeye karşı dayanıklı ultra şeffaf son kat,
 • Optimum büzülme özelliklerine sahip 75 mikron ultra berrak özel PET film,
 • Filmin kullanım ömrü sonunda çıkarılmasını kolaylaştıran özel şeffaf akrilik yapışkan,
 • Soyulma, kabarcıklanma, çatlama ve sararmaya karşı Garantili.
× Whatsapp

Available Appointments on April 20, 2024

  9:50 am – 10:20 am1 space available
  10:20 am – 10:50 am1 space available
  10:50 am – 11:20 am1 space available
  11:20 am – 11:50 am1 space available
  11:50 am – 12:20 pm1 space available
  12:20 pm – 12:50 pm1 space available
  1:20 pm – 1:50 pm1 space available