Araç Boya Koruma Uygulamaları

Araçlarınız detay stüdyomuza misafir olduğu andan itibaren , tamamen profesyonel olarak hizmet görmektedir. Araçlarınızın ilk olarak boya analizlerini yapıp size ideal olan hizmeti sunmak için gerekli sonucu tespit ediyoruz. Gerekli analizlerden sonra boya kusurlarını giderip mükemmel bi parlaklığa ulaştıktan sonra koruma aşaması için sizin tercihlerinize önem gösteriyoruz. Kullanığımız en üst kalite ürünler ile 1 ila 5 yıl arasında kalıcılığa sahip boya koruma paketlerini uyguluyoruz.

Arabalar geliştikçe, onları koruma ve koruma yöntemlerimiz de gelişiyor.  Bugün araç boyalarını korumanın en popüler ürünü seramik kaplamadır. Seramik kaplama ile boya üzerine uygulanan micronluk sert katman hem koruma sağlar hem de yüksek parlaklık ve su itici etkisiyle geç kirlenme sağlar.

Seramik Kaplama Nedir?

Gerçek seramik kaplama, sıvı formda uygulanan ve boyanın üzerinde sert bir tabaka oluşturmak için kürleşen uzun süreli micronluk otomotiv boya koruyucusudur.

Seramik Kaplama Neden Yapılır?

Seramik kaplama tipik olarak kuvars ve kum gibi doğal malzemelerden elde edilen silikon dioksitten (silika, Si02) oluşur. Bazı tipler ve markalar ayrıca ek bir sertleştirme maddesi olarak titanyum dioksit (titanya, Ti02) kullanır. Bir arabanın boyasına uygulandığında, ikisi hidrofobik, yani su itici özelliklerle kimyasal bir bağ oluşturur.

Seramik Kaplamanın Amacı Nedir?

Seramik kaplama, bir otomobilin boyasını kusurlardan ve hasarlardan korurken, onu daha uzun süre temiz tutar. Uygulamadan sonra ayrıca araç yıkamalarını kolaylaştırır ve aracı zararlı UV ışınlarından korur. Seramik kaplama, yoğun su damlası ve kir akıntısı yaratır ve bir araca son derece parlak bir parlaklık verir.

Seramik Kaplama Seviyeleri

Bir kişinin ne kadar para harcamak istediği, satın aldığı ürünün kalitesini belirleyecektir. İşte çeşitli seramik kaplama türlerinin dökümü:

Profesyonel:

Gerçek garajlar ve detay şirketleri, iş için tüm doğru tesislere, ürünlere, aletlere ve kaynaklara sahiptir ve aracın seramik kaplamaya yüzde 100 hazır olduğundan emin olmak için uygun zamanı ayırır. Ayrıntılara gösterdikleri önem nedeniyle, seramik kaplama işleri günler sürebilir.

Amatör:

İnsanların arabalarına verdikleri önemden fazlası kendileri uygulama yapmak istemesidir. Amatör kullanıcılar için önerdiğimiz uygulamalar , yıkama sonrası katı wax veya sıvı hızlı cilalar olabilir. Bu tip ürünlerde aracınızı seramik kaplama kadar olmasa da koruyacaktır ve parlaklık sağlayacaktır.

Seramik uygulama sonrası aracımı nasıl korurum ?

Seramik kaplama yapılmış araçlar için önerimiz ph nötr bi yıkama şampuanı , yıkama eldiveni ve yıkama sonrası uygulanacak hızlı cila ile aracınızı uzun süre korur, seramik kaplamanın ömrünü uzatırsınız.

Premium araç yıkama hizmeti

Seramik koruma yapılmış araçlarınız için sunduğumuz Premium yıkama ile standart yıkamanın size sunmadıklarını sunuyoruz.

Ph nötr şampuan ile combo yıkama
Detaylı jant temizliği
Detaylı iç mekan temizliği
Kumaş veya deri döşeme koruma uygulamaları
Seramik destekleyici cila uygulaması
× Whatsapp

Available Appointments on May 18, 2024

  9:50 am – 10:20 am1 space available
  10:20 am – 10:50 am1 space available
  10:50 am – 11:20 am1 space available
  11:20 am – 11:50 am1 space available
  11:50 am – 12:20 pm1 space available
  12:20 pm – 12:50 pm1 space available
  1:20 pm – 1:50 pm1 space available